Święto Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata
wtorek, 21 października 2014 15:21

ŚWIĘTO SZKOŁY

„Nie zapomnisz tego smaku szkolnych lat…”

21 października odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 50-tą rocznicę powstania naszej szkoły.

Z tej okazji uczniowie klasy IV przygotowali pod kierunkiem pani Renaty Ganobis program artystyczny.

Młodzież przypomniała najważniejsze wydarzenia z historii naszej placówki oraz zaprezentowała wystawę zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć naszych absolwentów, zarówno młodszych, jak i tych, którzy już dawno temu zakończyli edukację.

Uroczystości i imprezy stanowią tylko część życia społeczności uczniowskiej.

Najciekawsza i najbogatsza jest codzienność szkolna: lekcje, zajęcia dodatkowe, wyjazdy, wycieczki czy zwyczajne przerwy. To właśnie bezcenny czas młodzieńczej beztroski - tak wspominała go bohaterka przedstawienia, która zagrała byłą uczennicę naszej placówki. Z łezką w oku mówiła o tym, iż nigdy już nie wróci do tego wyjątkowego okresu w życiu. Pozostały tylko piękne wspomnienia, w których obecni są szkolni koledzy , koleżanki,  sympatie i oczywiście nauczyciele. Nasi wychowawcy, którzy byli współautorami sukcesów, ale także wiernymi przyjaciółmi w chwilach radosnych i trudnych.

W atmosferze wzruszenia i refleksji nad mijającym czasem uczniowie i pedagodzy wysłuchali naszych młodych aktorów.

Po zakończonym występie wszyscy z zaciekawieniem oglądali zdjęcia, które wzbudziły wiele emocji.

Z uśmiechami na twarzach oglądający poszukiwali swoich rodziców, cioci, wujków, a nawet babć i dziadków.

Radości nie było końca.

Osobom, które udostępniły fotografie ze swoich prywatnych albumów serdecznie dziękujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 10 listopada 2014 10:05