WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015 |
Wpisany przez Ania | |
niedziela, 14 grudnia 2014 18:05 | |
WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2014/2015
Wyniki konkursu bibliotecznego pt: "Mistrz ortografii"
I kategoria wiekowa (klasy I - III) I miejsce: Weronika Nieć (kl. IV) II miejsce: Julia Balasińska (kl. V) III miejsce: Patryk Kołodziejski (kl. VI) Wyróznienie: Julia Saik (kl. IV) II kategoria wiekowa (klasy IV - VI) I miejsce: Paweł Jarczok (kl. III) II miejsce: Alicja Ostrowska (kl. III) III miejsce: Aleksandra Paruzel (kl. II) Wyróżnienia: Edyta Rychlik (kl. III), Emilia Prażmowska (kl.III), Szymon Gałuszka (kl.I), Aleksander Nowak (kl.I), Aleksandra Ganobis (kl. I), Martyna Kost (kl.I), Konrad Tomczak (kl. I)
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.
Mistrz skakanki
W marcu Samorząd Uczniowski wspólnie z opiekunem panią Anną Krzystanek zorganizował zawody w skokach na skakance. W wyniku eliminacji klasowych najlepiej skaczący uczniowie wzięli udział w drugim etapie zawodów, w którym wyłoniono zwycięzców.
I kategoria wiekowa (klasy I-III)
I miejsce Edyta Rychlik
II miejsce Julia Jarnot
III miejsce Emila Prażmowska
II kategoria wiekowa (klasy IV-VI)
I miejsce Paulina Wybraniec
II miejsce Jakub Jarnot
III miejsce Wiktoria Koziorz
Wyniki konkursu bibliotecznego na pracę plastyczną pt: „Ulubiona postać z bajki”, zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Postaci z Bajek.
Przedszkole:
Grupa Maluchów
1 miejsce: Amelia Pastuszka
2 miejsce: Robert Kulik
3 miejsce: Milena Manecka, Dawid Rogalski
Wyróżnienie: Lena Cepak
Grupa Starszaków
1 miejsce: Witold Kulik
2 miejsce: Damian Haśnik
Klasa I
1 miejsce: Milena Jarnot
2 miejsce: Klaudia Nicke
3 miejsce: Konrad Tomczak
Wyróżnienie: Amelia Balasińska, Patryk Cepak, Kacper Durok, Antonina Krzystanek,Aleksander Nowak
Klasa II
1 miejsce: Edyta Skubisz
2 miejsce: Dawid Pytlik
3 miejsce: Katarzyna Ryt
Wyróżnienie: Aleksander Cepak, Patryk Kubisty, Rafał Nowak, Aleksandra Paruzel, Emilia Podbielska, Sebastian Rogalski, Zuzanna Wybraniec, Zuzanna Żórawik
Klasa III
1 miejsce: Emilia Prażmowska
2 miejsce: Julia Jarnot
3 miejsce: Artur Świerkot
Wyróżnienie: Paweł Jarczok, Jakub Jaromin, Kacper Kudra, Fabian Kulik, Katarzyna Koziorz, Bartek Mazur, Alicja Ostrowska, Natalia Zbylut
Klasa IV
1 miejsce: Weronika Nieć
2 miejsce: Marlena Manecka
3 miejsce: Julia Saik
Wyróżnienie: Konrad Bromboszcz, Magdalena Kępa
Klasa V
1 miejsce: Wiktoria Krzyżak
2 miejsce: Julia Balasińska
Klasa VI
1 miejsce: Konrad Hetmański
2 miejsce: Marcin Hetmański
3 miejsce: Patryk Kołodziejski
Wyróżnienie: Eryk Orzechowski, Oliwia Rajska
Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród książkowych- nauczyciel bibliotekarz.
|
|
Poprawiony: czwartek, 21 maja 2015 17:34 |