Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPZajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chełmie Śląskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania   
wtorek, 16 czerwca 2015 17:11

ZAJĘCIA W GMINNEJ BIBLIOTECE

 

PUBLICZNEJ W CHEŁMIE ŚLĄSKIM

 

 

Chociaż kalendarzowe wakacje dopiero przed uczniami, to 8 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chełmie Śląskim już rozpoczęły się wędrówki po krajach Unii Europejskiej tropem autorów lektur, bajek, i opowiadań.


Uczniowie z klasy IV i V Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmie Śląskim mieli okazję „wyruszyć” w książkową podróż i poznać ojczyzny pisarzy dla dzieci i młodzieży, takich jak: Bracia Grimm - Niemcy, Jaroslav Hašek -€“ Czechy, Charles Perrault - Francja, Jonathan Swift - Irlandia, C. Collodi - Włochy i wielu innych.


Dzieci wspólnie powtórzyły stolice wielu europejskich państw, a przy tym poznały podstawowe zwroty grzecznościowe w obcych językach - pod hasłem „TAK SIĘ MÓWI”.


Zabawa z książką w Bibliotece w Chełmie Śląskim towarzyszy zawsze lekcjom bibliotecznym, wspierając przy tym szkolną edukację i rozwijając pasje dzieci i młodzieży.

 


 

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2015 13:45
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE