Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPZbiórka nakrętek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 02 października 2013 15:00

 

Nazywam się Karolina Jagoda i chodzę do gimnazjum w Chełmie Śląskim. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Poruszam się na wózku. Aby mój stan zdrowia się poprawił muszę systematycznie ćwiczyć i wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne. Bardzo Was proszę zbierajcie nakrętki. Duża ilość nakrętek sprawi, że moi Rodzice będą mogli zakupić dla mnie taniej sprzęt rehabilitacyjny i dopłacić do codziennej rehabilitacji. 

 

Za wszelką pomoc – BARDZO DZIĘKUJĘ!!!


Karolina

 

 


 

PODOBNIE JAK INNE SZKOŁY W NASZEJ GMINIE MY RÓWNIEŻ PRZYŁĄCZAMY SIĘ DO AKCJI...

 

Jakie nakrętki zbieramy?


Zbieramy wszystkie plastikowe nakrętki:


- z napojów 
- z płynów do prania, płukania, płynów do naczyń 
- z dezodorantów, kremów itp. 
- z przypraw kuchennych


Pamiętaj - im cięższa nakrętka tym szybciej pomożemy naszej Koleżance!

 

Po co zbieramy nakrętki?


Jeżeli będzie ich dużo (kilka ton!) to Rodzice Karoliny będą mogli taniej kupić niezbędny Jej sprzęt rehabilitacyjny.

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w akcję.

Będziemy wdzięczni za każdą nakrętkę.

Nakrętki można przynieść, przywieźć, wysłać do naszej szkoły - tam je zbieramy.

 

Pamiętajcie... Razem możemy więcej!!!

 

 

Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2014 13:17
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE