Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPZbiórka zużytych baterii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 09 października 2013 16:26

 

Myślmy globalnie - działajmy lokalnie!!!

 

Polacy rocznie zużywają ok. 240 milionów jednorazowych baterii, w większości przypadków zawierających metale ciężkie (ołów, kadm, nikiel, cynk i rtęć), które nie ulegają neutralizacji i redukcji oraz szkodliwe substancje, takie jak lit i mangan.


Baterie mają bardzo krótki żywot i szybko trafiają do kosza, a uwalniane z nich metale ciężkie oraz cały szereg substancji toksycznych lub żrących, wchodzących w skład baterii, stanowią poważne zagrożenie dla środowiska.

 

ZUŻYTE BATERIE PRZYNIEŚ DO SZKOŁY I WRZUĆ JE DO POJEMNIKA NA HOLU GŁÓWNYM.


DBAJMY WSPÓLNIE O NASZE ŚRODOWISKO - TO TAKIE PROSTE!!!


Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2014 13:17
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE